אנחנו כאן כדי לסייע לעובדים שלכם במציאת הבית המושלם לצרכים שלהם. חברתנו היא החברה היחידה בארץ אשר מתמחה במתן פתרונות שיכון והלנת עובדים זרים בלבד.טי אל טי נכסים מתמחה בהצעת פתרונות אירוח מותאמים לעובדים זרים בהתאם לתקנות הדיור הרלוונטיות. עם ניסיון רב בתחום, חברתנו מפקחת כיום על ניהולם של מתחמי דיור פרימיום המיועדים לתת מענה לצרכי האירוח של העובדים, לרבות אנשי צוות בכירים, על פני תעשיות שונות החל מאזור הצפון ועד הדרום.

אנו מצטיינים במתן פתרונות דיור לשהייה לטווח קצר ולטווח ארוך, ומציעים שירותי ניהול נכסים לעובדים זרים בכל הארץ על פי דרישות ובקשות ספציפיות. המומחיות שלנו טמונה בהתאמת ותפעול יעילים של מתקני דיור עבור עובדים זרים המועסקים על ידי תאגידים וקבלנים בתעשייה.

שירותי המפתח המוצעים על ידי – טי אל טי נכסים כוללים תיווך של דירות לעובדים זרים, הקלה על השכרת מקומות לינה מתאימים ליחידים מחו"ל. אנו בקיאים בזכויות עובדים זרים, ומעסיקים צוות מומחים על מנת להבטיח שכל הסדרי הדיור עומדים בתקנים ובתקנות הנדרשים. תיק העבודות שלנו כולל מגוון מגורים המותאמים לצרכי העובדים הזרים, תוך התמקדות באלה שבתחום הבנייה.


טי אל טי נכסים מחויבת לשמור על זכויות העובדים הזרים ולקיים את החוקים והתקנות הרלוונטיים המסדירים את הסדרי העסקתם והדיור שלהם. עם הבנה מקיפה של המסגרת המשפטית סביב עבודה זרה, החברה שלנו מסייעת בניווט בין המורכבות של חוקי העובדים הזרים כדי להבטיח ציות ופעולות חלקות לכל הצדדים המעורבים.

 

 

- טי אל טי נכסים והשקעות בע"מ TLT ASSETS AND INVESTMENT LTD

מעוניינים לתאם פגישה השאירו פרטים